Kapsle Lavazza Blue

Dolce

Dolce.jpg100% směs Arabiky z oblasti Střední Ameriky výjimečné kvality se sladkým a voňavým aroma. Inovující proces přípravy přináší sladké a aromatické espresso s hustou a trvající pěnou.

 

Intenso

Intenso2.jpgVynikající směs Arabiky z oblasti Střední a Jižní Ameriky (40%) a Robusty z oblasti Indonésie (60%) s čokoládovým aroma. Inovující proces přípravy přináší obzvlášť intensivní a krémové espresso se stálou a vyváženou chutí.

 

Delicato

delicato.jpg100% směs Arabiky z oblasti Brazílie a Indie prvotřídní kvality a plného aroma. Delicato-to je sladká, jemná a krémová směs.

 

 

Ricco 

Ricco0.jpgVynikající směs Arabiky z oblasti Brazílie (40%) a Robusty z oblasti Asie (60%). Výjimečná směs s čokoládovou chutí. Způsob pražení a inovující proces přípravy přináší bohaté espresso s čokoládovou chutí a hustou pěnou.

 

 Amabile

amabile.jpgSměs excelentní Arabiky z oblasti Brazilie a Střední Ameriky (40%) a Robusty z JV Asie (60%). Krémová směs s jemnou a stálou chutí.

 

 

Dolce Gusto

dolce gust.jpg100% směs Arabiky z oblasti Brazílie a Indie, se sladkým a voňavým aroma. Speciální proces přípravy kombinovaný se správným mletím přináší sladké a sametové espresso s vyváženou chutí a zlatou pěnou.

 

Decaffeinato

Decaffeinato.jpgBezkofeinová směs Brazilské a Asijské kávy, která díky inovačnímu spařovacímu systému Lavazza Blue dodává plnou sladkou chuť s čokoládovým koncem a s pravou a trvalou pěnou.

 

 
Loading...

Lavazza Vending Systém

Loading...

Lavazza Vending Systém