Jste zde: Domácí stránka |
ŠaSch s r.o. > Nabízíme > Platební systémy

Platební systémy

Hotovost

Automaty instalujeme s mincovníky na drobné mince, případně bankovky. Nejběžnější profil automatů vhodný do škol, nemocnic, na veřejná místa, či do kanceláří.

 

Bezhotovostní

Automaty instalujeme bez mincovníku, jsou nastavené na výdej zdarma a platby probíhají přes fakturu. Tento profil je vhodný zejména do kanceláří, kde zaměstnavatel přispívá na nápoje svým zaměstnancům.

 

Čipové klíče

Zoom gallery

– bezhotovostní případně kombinovaný platební systém pro využívání služeb prodejních automatů

Čtečka čipových klíčů je zařízení, které díky svým minimálním rozměrům a modernímu designu je snadno instalovatelné do všech typů prodejních automatů. Komunikuje se všemi běžnými protokoly užívanými v prodejních automatech (Executive, MDB, BDV). Ve čtecím zařízení jsou ukládány veškeré informace prodeje za mince i klíč, hodnoty slev i nabíjení klíčů. Tato data lze dále zpracovávat na PC nebo vytisknout.

Čipový klíč má velikost běžného klíče a lze jej pohodlně nosit pohromadě s ostatními klíči. Uvnitř klíče je instalován čip. Čip je bezkontaktní a při běžném nošení mu nehrozí žádné poškození.

Po zasunutí klíče do čtečky se na displayi prodejního automatu zobrazí váš kredit, který můžete vhazováním mincí doplňovat. Po naprogramování čtecího zařízení je možné využívat různé slevy, volné prodeje či automatické navyšování kreditu a to v denním, týdenním či měsíčním intervalu.

Čip každého klíče obsahuje i kód, pomocí něhož lze klíč při ztrátě nebo odcizení zablokovat, aby nemohlo dojít k jeho zneužití.

Tento profil je vhodný do kanceláří, škol či nemocnic.