Spring

Výsledkem dlouholetého vývoje je automat, který svojí universálností umožňuje prodávat téměř jakýkoli druh baleného zboží – různé velikosti cukrovinek, nápoje v Tetrapacku, plechovkách nebo lahvích, sendviče, bagety atd. V čelní vitríně je zabudována zářivka osvětlující nabízený sortiment.Spring.jpg

Podle prodávaného sortimentu může mít automat nastavenou jednotnou teplotu mezi 8 a 12 °C nebo oddělené zesílené chlazení spodních pater na 5 °C (např. při prodeji baget) a horních pater 14 °C (např. cukrovinky). Tím je nejen zaručeno dokonalé uchovávání zboží podle nejnovějších předpisů, ale i optimální čerstvost pro spotřebitele.

Chladící systém používá moderní plynové chladivo R134 A, bezpečné pro životní prostředí.

Dveře jsou odolné vůči vandalismu, sklo ve dveřích je vrstvené s bezpečnostní folií. Zámek se zamyká ve třech bodech a klávesnice je zcela zapuštěna.

Automat může obsahovat 4 – 7 pater, každé vybaveno 4 – 8 spirálami. Množství konkrétního výrobku závisí především na jeho rozměrech, podle kterých vybereme optimální spirálu. V našem standardním základním uspořádání nabízíme cca 25 ks chlazených baget a sendvičů (2 – 4 druhy) a cca 300 kusů cukrovinek a slaných snacků (24 – 32 druhů).

 

 

Parametry  
Výška:1830 mm
Šířka:850 mm
Hloubka:750 mm
Hloubka při otevření dveří:1335 mm
Váha:290 kg
Napětí:230 V
Frekvence:50 Hz

 

 

Loading...

Svačinové automaty